lindyhop
.
DUK

Tvarkaraštis Kainos ir pamokų tvarka Šokių stiliai Pamokų lygiai Pamokos pagal amžių ir gyvenimo būdą

 

Kaip galima išmokti džiazo šokių?

Įprastas būdas norint išmokti lindyhopo ir kitų džiazo šokių – lankyti pamokas su grupe. Išsirinkę šokio stilių (lindyhopas, balboa, tapas ir kt. ), grupes galite pasirinkti pagal rekomenduojamą amžių, pamokų laiką, turimą šokio patirtį ir kt. Dauguma pamokų Lindyhop.lt klube vyksta dukart per savaitę. Jei šokiams tiek daug laiko skirti negalite, yra pamokų, į kurias galima ateiti vieną kartą per savaitę: tai specialios lindyhopo, autentinio džiazo, slow drag pamokos, taip pat užsiėmimai poroms su vaikais. Jei jūsų darbo grafikas nedera su pamokų grafiku, galite mokytis privačiai. Privačios pamokos yra labai efektyvus būdas greitai tobulėti, ypač jei šokis jums nėra naujiena. Jei norite mokytis šokti tik su savo draugais, galite užsisakyti ir privačią pamoką grupei.

 

Į kokią grupę galiu eiti jei man 8/15/30/40 ir daugiau metų?

Šokiui amžiaus ribų nėra. Lindyhop.lt klube šokių pamokos organizuojamos įvairaus amžius žmonėms. Patys mažiausi (3 – 6 metų) gali ateiti su tėveliais į specialias pamokas poroms su vaikais. Taip pat yra lindyhopo grupės pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams, studentams, suaugusiems. Siūlome rinktis ne tik lindyhopą, bet ir balboa, autentinį džiazą, tapą, tango, Vakarų Afrikos šokius ir šokti tiek poromis, tiek ir po vieną. Lindyhopo pamokos organizuojamos ir gyvenimiškos patirties sukaupusiems vyresnio amžiaus žmonėms, kurie drąsiai gali rinktis ir balboa šokį.

 

Ar būtinai turiu turėti šokių partnerį, kad galėčiau lankyti šokių pamokas?

Registruojantis į pamokas turėti partnerio/-ės nėra būtina, tačiau merginoms tai rekomenduojame, nes taip užsitikrintumėte vietą pamokose. Stengiamės, kad grupių pamokose merginų ir vaikinų santykis būtų daugiau mažiau lygus, o merginų paprastai registruojasi daugiau. Jei registracijoje nurodote partnerį/-ę, tokiu atveju abu iškart patenkate į grupę. Likusios merginos, jei partnerių trūksta, atsiduria laukiančiųjų sąraše.

 

Ką daryti jei labai noriu šokti, o nepatekau į lindyhopo grupę?

Merginoms, kurios liko laukiančiųjų sąraše ir nepateko į lindyhopo pamokas, patariame lankyti autentinio džiazo pamokas. Jose mokomės džiazo muzikos, ritmikos ir judesių, kurie yra lindyhopo pagrindas. Autentinio džiazo pamokos suteiks jums būtinų lindyhopui žinių. Solo, t.y. po vieną, taip pat šokamas ir tapas.

 

Kokią avalynę/drabužius pasirinkti pamokoms?

Pamokoms apsirenkite taip, kad patogiai jaustumėtės. Rūbai turi nevaržyti judesių. Dažnai lindyhopą ir autentinį džiazą pradedame mokytis su lengvais sportiniais bateliais slidesniu padu. Vis tik ne retai vaikinai mėgsta avėti batus odiniu padu, o merginos - aukštakulnius batelius, ir tai nėra vien patyrusio šokėjo privilegija. Kai kuriems šokiams, pavyzdžiui balboa, aukštakulniai yra būtini nuo pirmųjų pamokų. Elegancija ir grakštumas, kurį suteikia aukštakulniai, dažnai prideda papildomo žavesio ir lindyhopui, autentiniam džiazui ar slow drag.

 

Kodėl pamokose keičiamės partneriais?

Lindyhopas yra socialus improvizacija pagrįstas šokis, tad pamokose labai svarbu išmokti vedimo ir klausymo technikos. Lankant pamokas grupėje to geriausia mokytis būtent keičiantis partneriais. Jei nežadate vakarėliuose šokti su kitais/kitomis arba dėl kitų priežasčių norite šokti tik su savo partneriu/-e, galite lankyti pamokas, skirtas poroms. Jose partneriais nesikeičiame.

 

Kas gauna nuolaidą šokių pamokoms?

Nuolaidos taikomos visiems lankantiems mėnesio kursų pamokas, kurios vyksta iki 19 val. Speciali nuolaida taikoma dar ir vyresniems žmonėms su pensininko pažymėjimu pamokoms, kurios vyksta iki 19 val. Taip pat yra daugybės pamokų nuolaida: lankant vis daugiau pamokų, atitinkamai mažėja ir jų kaina. Galima vienu metu lankyti kelis dviejų savaitinių pamokų kursus (pvz lindyhopo ir tapo) ir taip sutaupyti!

 

Kada reikia sumokėti už pamokas?

Už pamokas būtina sumokėti prieš pirmą mėnesio kurso pamoką. Tai galite padaryti atvykę į klubą (atsiskatoma tik banko kortele) arba pavedimu į Asociacijos "Lindyhop.lt klubas" sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti už kurio mėnesio pamokas mokate, pvz. "Už šokio pamokas 11 mėn.". Jei mokate už save ne pats arba mokate už kelis asmenis, mokėjimo paskirtyje reikėtų nurodyti tų asmenų vardus ir pavardes.

 

Pamokų skaičius vieno mėnesio kurse.

Pamokų skaičius priklauso nuo konkretaus mėnesio bendro dienų skaičiaus ir šventinių bei nedarbo dienų. Pamokos šventinėmis ir valstybinėmis nedarbo dienomis nevyksta ir nėra perkeliamos ar kitaip kompensuojamos. Įprastai mėnesinis dviejų savaitinių pamokų šokių kursas susideda iš 8 pamokų.

 

Ar kainuoja pirmoji pamoka?

Pamokos klube yra mokamos nuo pat pirmos pamokos. Klubo ir miesto renginiuose dažnai vedame pristatomąsias pamokas, kuriose galima išbandyti ir “pasimatuoti” šokį nemokamai. Klube jau nuo pat pirmos pamokos rimtai nusiteikę pradedame sekti mokymo programą. Jei vis tik neturėjote galimybės anksčiau pažinti lindyhopo, galite mokėti už vieną pamoką - 10 Eur. Nusprendę tęsti pamokas, galėsite likusią sumą sumokėti iki antros pamokos.


lindyhop