lindyhop
.
Pamokos naujokams norintiems išmokti

lindyhopas

Registruokitės į Lindyhopo pradedančiųjų grupę jau dabar!

 
Dovanų kuponai

dovanu-kuponas-rgbLindyhop.lt klubas kviečia įsigyti dovanų kuponus!


Nežinote kaip pradžiuginti savo brolį, sesę, tėvelius ar draugus - galite jiems padovanoti pamoką ar mėnesį pamokų Lindyhop.lt klube. Ateikite pas mus ir išsirinkite dovaną!

Padovanokite draugams ar artimiesiams progą pramankštinti kojeles ant parketo su energinga muzika ir pažintį su džiazo pasauliu!

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2
renginiai

Pamokos klube įprastai vyksta mėnesiniais kursais, kurių trukmė vidutiniškai yra 8 pamokos dviejų savaitinių pamokų kurse ir 4 pamokos vienos savaitinės pamokos kurse.   Kainos:


Plačiau

Niekada iki šiol nešokai? Nedvejok! Lindyhopas, balboa, autentinis džiazas, tapas, o gal tango ar Vakarų Afrikos šokiai? Išsirink tai, kas labiausiai tinka ir patinka.   Lindyhopas      Trečiajame XX...


Plačiau

Šokti gali visi!   Lindyhop.lt klube šokių pamokos organizuojamos įvairaus amžiaus grupėms. Pamokų grafikas lankstus, tad šokius lengva suderinti su įprastu mokyklos, studijų ar darbo ritmu.


Plačiau

Lindyhop.lt klube organizuojamos pamokos tiek naujokams, tiek pažengusiems šokėjams. Daugumos šokių stilių kursai suskirstyti pagal lygius, tačiau yra ir bendrų kursų įvairios patirties turintiems šokėjams.   Lygių paaiškinimai:   B...


Plačiau

lindyhop