Kainos

Pamokos klube vyksta kursais, kurių trukmė yra 8 pamokos dviejų savaitinių pamokų kurse ir 4 pamokos vienos savaitinės pamokos kurse.
Moksleiviai, pasirašę sutartį, gali gauti savivaldybės 15 eur paramą (NVŠ krepšelį) daliai moksleivių kurso abonementui apmokėti.

Pamokų (mėnesinių kursų) kainos asmeniui
Kaina Eur
Viena pamoka bendroje grupėje, nemokant už visą kursą
10€
Vienos savaitinės pamokos (1 val trukmės) 4 pamokų kursas
30€
Moksleivių 2 savaitinių pamokų 8 pamokų kursas (be / su NVŠ krepšeliu)
35 / 20
Vienos savaitinės pamokos (1,5 val trukmės) 4 pamokų kursas
35€
Dviejų savaitinių pamokų solo džiazo ar stepo (tap) 8 pamokų kursas
35€
Dviejų savaitinių pamokų lindyhopo ar balboa 8 pamokų kursas
45€
Du 8 pamokų kursai lankomi tą patį mėnesį
65€
Neribotas skaičius kursų lankomų tą patį mėnesį
75€
Papildoma informacija
Registracijos į pamokas ir patvirtinimo tvarka
Registracijos į pamokas ir patvirtinimo tvarka

Po registracijos į pamokas būtina gauti patvirtinimo elektroninį laišką apie tai, kad jūs esate priimtas (-ta) į atitinkamą šokių kursą, ir tik tada sumokėti už pamokas iki laiške nurodytos datos. Kursų grupės pildosi labai greitai – laisvų vietų skaičius į konkrečia grupę mažėja. Todėl nesumokėjus už pamokas per nurodytą laiką jūsų vieta gali būti užleidžiama sekančiam užsiregistravusiam asmeniui, o jūsų registracija sustabdoma. Registruodamiesi pavieniui poriniuose šokiuose pirmiausiai patenkama į laukiančiųjų sąrašą (waiting list), nes stengiamės grupėse suformuoti lygų vaikinų/merginų skaičių. O į solo šokių pamokas ir registruojantis poromis registraciją tvirtiname vos tik susirenka grupė.

Kaip sumokėti už pamokas
Kaip sumokėti už pamokas

Sumokėti už pamokas galima banko kortele atėjus į Lindyhop.lt klubą arba pavedimu į Asociacijos “Lindyhop.lt klubas” sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti už kurio mėnesio pamokas mokate, pvz. “Už šokių pamokas 9 mėn.”. Jei mokate už save ne pats arba mokate už kelis asmenis, prašome taip pat mokėjimo paskirtyje nurodyti tų asmenų vardus ir pavardes.

Mokėjimo banko pavedimu rekvizitai
Mokėjimo banko pavedimu rekvizitai

Gavėjo pavadinimas: Asociacija “Lindyhop.lt klubas” Gavėjo kodas/įmonės kodas: 302300309 Gavėjo sąskaita: LT26 7300 0101 1272 3094 Mokėjimo paskirtis (pvz.): Už šokių pamokas 9 mėn.

Jei nutarėte lankyti kelis kursų tą patį mėnesį
Jei nutarėte lankyti kelis kursų tą patį mėnesį

Nutarus lankyti kelis kursus tą patį mėnesį, turite registruotis į kiekvieną iš kursų atskirai. Gavus patvirtinimą į vieną iš pasirinktų kursų turi būti sumokama pilna kaina už ta kursą, o vėliau, gavus patvirtinimą apie sėkmingą registraciją į kitą kursą, už jį yra sumokama kaina (skirtumas) įvertinant nuolaidą.

Pamokų skaičius mėnesiniame kurse
Pamokų skaičius mėnesiniame kurse

Pamokų skaičius viename dviejų savaitinių pamokų kurse vidutiniškai yra 8 pamokos, bet šis skaičius priklauso ir nuo konkretaus mėnesio tvarkaraščio ir šventinių bei nedarbo dienų (todėl gali kisti nuo 7 iki 9 pamokų).

Pamokos šventinėmis dienomis ir gruodžio-sausio mėn.
Pamokos šventinėmis dienomis ir gruodžio-sausio mėn.

Pamokos šventinėmis ir nedarbo dienomis nevyksta ir nėra perkeliamos ar kitaip kompensuojamos. Pamokos nevyksta diena prieš Kalėdas, tarp Kalėdų ir Naujųjų metų, taip pat pirmą dalį savaitės po Naujųjų metų

Pamokos gegužės mėnesį Harlem festivalio metu
Pamokos gegužės mėnesį Harlem festivalio metu

Pamokos gegužės mėnesį kasmetinio tarptautinio džiazo muzikos ir šokių festivalio HARLEM metu klube nevyksta, taip pat nevyksta pirmą festivalio dieną (ketvirtadienį) ir dieną po festivalio (pirmadienį).

Pamokų ir renginių bendros sąlygos ir taisyklės
Pamokų ir renginių bendros sąlygos ir taisyklės

Prieš registruodamiesi į pamokas ar renginius privalote susipažinti su Lindyhop.lt klubo teikiamų paslaugų sąlygomis ir taisyklėmis.

Duomenų apsauga ir privatumas
Duomenų apsauga ir privatumas

Lindyhop.lt klubas teikdamas paslaugas vadovaujasi šia asmens privatumo tvarka, duomenų apsauga bei jų tvarkymo taisyklėmis.