lindyhop
.
Pamokos pagal amžių ir gyvenimo būdą

Šokti gali visi!

 

Lindyhop.lt klube šokių pamokos organizuojamos įvairaus amžiaus grupėms. Pamokų grafikas lankstus, tad šokius lengva suderinti su įprastu mokyklos, studijų ar darbo ritmu.

 

Moksleiviams. Antradieniais ir ketvirtadieniais į lindyhopo pamokas kviečiame prisijungti 1 - 4, bei 5 -9 klasių moksleivius. Šis šokis tikrai padės aktyviai ir linksmai pailsėti po įprastų pamokų. 5 - 9 klasių (12 -16 metų amžiaus) moksleiviams šokių užsiėmimai Lindyhop.lt klube vyksta du kartus per savaitę nuo 16 val., pradinių klasių (7 -11 metų amžiaus) moksleiviams – nuo 17 val. Taip pat kviečiame prisijungti prie autentinio džiazo pamokų pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val.

 

Jaunimui. Vyresnių klasių moksleiviams ir studentams šokių pamokų pasirinkimas itin platus, o pamokų tvarkaraštis lengvai suderinamas su pamokomis ir studijomis. Siūlome rinktis lindyhopą, balboa, autentišką džiazą, tango bei daugelį kitų šokių ir šokti tiek poromis, tiek ir po vieną.

 

Dirbantiems. Šokis – puikus užsiėmimas norintiems pailsinti galvą nuo darbų ir aktyviai pajudėti po įtemptos dienos biure. Tai daug geriau nei sporto klubas, nes šokis yra ne tik aktyvus, bet ir linksmas, socialus, skatinantis kurti ir tobulėti! Dauguma lindyhopo pamokų vyksta po įprastų darbo valandų. Jei tavo darbo grafikas lankstus, gali rinktis iš daugybės kitų šokių Lindyhop.lt klube ir lankyti daugiau užsiėmimų patogiausiu metu. Siūlome rinktis balboa, autentinį džiazą, tango ir kt. Jei darbo ritmas labai intensyvus ir laisvo laiko mažai, lindyhopo pamokas galima lankyti tik kartą per savaitę: pirmadieniais (1 pamoka) arba trečiadieniais (2 pamokos iš eilės).

 

Tėveliams su vaikučiais. Jei turite mažamečių vaikų, tai tikrai nereiškia, kad mokytis šokti yra per sudėtinga. Penktadieniais 18 val. Lindyhop.lt klube organizuojamos šokių pamokos poroms su vaikais. Tuo metu, kai tėveliai mokosi šokti, 3 - 6 metų vaikams vyksta specialūs šokių užsiėmimai, tad mokytis šokti drąsiai galima ateiti su visa šeima.

 

Poroms. Visiems tiems, kurie šokiui negali skirti dviejų ar daugiau vakarų per savaitę ar pageidauja pamokų metu mokytis šokti tik su savo partneriu, rekomenduojame prisijungti prie vieną kartą per savaitę šokančių lindyhopo porų grupės penktadieniais 18 val.

 

Pagyvenusiems jaunuoliams (50 m. +). Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val. organizuojamos lindyhopo šokių pamokos gyvenimiškos patirties sukaupusiems vyresnio amžiaus žmonėms. Turintiems pensininko pažymėjimą, į šias pamokas taikome didelę nuolaidą. Jei Jums 50 m., 60 m. ir daugiau – ribų nėra, svarbiausia noras šokti, - prisijunkite prie Lindyhop.lt šeimos ir aktyviai praleiskite laiką su bendraminčiais. Rekomenduojame rinktis ne tik lindyhopo, bet ir balboa pamokas.

 

 

jaunimas

 

seima

 

jazz

 

 

.registracija.

Šokių stilių aprašymai   Kainos, pamokų ir mokėjimo tvarka   Pamokų lygiai   Pilnas pamokų tvarkaraštis

 

lindyhop