lindyhop
.
2016 m. Lindyhop.lt intensyvūs vasaros šokių kursai

kursai-2016

Naujos grupės nuo birželio mėn. tiek NAUJOKAMS, tiek pažengusiems šokėjams (lindyhopas, autentinis džiazas, balboa).

 

MĖNESIO kursas per 1 savaitę (8 pamokos)

 

REGISTRACIJA JAU PRASIDĖJO !

 

Niekada iki šiol nešokai? Nedvejok! Lindyhopas, balboa, autentinis džiazas, tapas, o gal tango ar Vakarų Afrikos šokiai? Išsirink tai, kas labiausiai tinka ir patinka, ir prisijunk prie šokančios Lindyhop.lt šeimos!

 

Lindyhop.lt klube organizuojamos pamokos tiek vaikams, studentams, visą dieną uoliai dirbantiems, tiek ir šeimoms su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėms.

 

Pamokų grafikas lankstus, tad šokius lengva priderinti prie įprasto mokyklos, studijų ar darbo ritmo.

 

Registracijai į pamokas partneris nėra būtinas, bet tai garantuoja pirmumo teisę patekti į grupę.

 

Ir tikrai nesvarbu, koks tavo amžius, kokia profesija, ar tu moksleivis, studentas, uolus darbuotojas, ar šeimos galva – šokti gali visi !


.registracija.

 

Naudinga informacija prieš registruojantis į pamokas ir pasirenkant šokį ar grupę:

 

Šokių stilių aprašymai

 

Kainos, pamokų ir mokėjimo tvarka

 

Pamokos pagal amžių ir gyvenimo būdą

 

Pamokų lygiai

 

Pilnas pamokų tvarkaraštis

 

Mūsų FACEBOOK Mūsų VIDEO

 
renginiai

Pamokos klube įprastai vyksta mėnesiniais kursais, kurių trukmė vidutiniškai yra 8 pamokos dviejų savaitinių pamokų kurse ir 4 pamokos vienos savaitinės pamokos kurse.   Kainos:


Plačiau

Niekada iki šiol nešokai? Nedvejok! Lindyhopas, balboa, autentinis džiazas, tapas, o gal tango ar Vakarų Afrikos šokiai? Išsirink tai, kas labiausiai tinka ir patinka.   Lindyhopas      Trečiajame XX...


Plačiau

Šokti gali visi!   Lindyhop.lt klube šokių pamokos organizuojamos įvairaus amžiaus grupėms. Pamokų grafikas lankstus, tad šokius lengva suderinti su įprastu mokyklos, studijų ar darbo ritmu.


Plačiau

Lindyhop.lt klube organizuojamos pamokos tiek naujokams, tiek pažengusiems šokėjams. Daugumos šokių stilių kursai suskirstyti pagal lygius, tačiau yra ir bendrų kursų įvairios patirties turintiems šokėjams.   Lygių paaiškinimai:   B...


Plačiau

lindyhop