lindyhop
.
Pamokos naujokams norintiems išmokti

lindyhopas

Registruokitės į Lindyhopo pradedančiųjų grupę jau dabar!

 

Lindyhop.lt klube organizuojamos pamokos tiek jaunimui, studentams, visą dieną dirbantiems, tiek ir šeimoms su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėms. Ir tikrai nesvarbu, koks tavo amžius, kokia profesija, ar tu moksleivis, studentas, uolus darbuotojas, ar šeimos galva – šokti gali visi !

 

Pamokų grafikas lankstus, tad šokius lengva suderinti su įprastu mokyklos, studijų ar darbo ritmu. Kviečiame susipažinti su pamokų tvarkaraščiu ir kita naudinga informacija.

 

Registracijai į pamokas partneris nėra būtinas, bet tai garantuoja pirmumo teisę patekti į grupę.


.registracija.

 

Naudinga informacija prieš registruojantis į pamokas ir pasirenkant šokį ar grupę:

 

 

Mūsų FACEBOOK Mūsų VIDEO

 
renginiai

Pamokos klube įprastai vyksta mėnesiniais kursais, kurių trukmė vidutiniškai yra 8 pamokos dviejų savaitinių pamokų kurse ir 4 pamokos vienos savaitinės pamokos kurse.   Kainos:


Plačiau

Niekada iki šiol nešokai? Nedvejok! Lindyhopas, balboa, autentinis džiazas, tapas, o gal tango ar Vakarų Afrikos šokiai? Išsirink tai, kas labiausiai tinka ir patinka.   Lindyhopas      Trečiajame XX...


Plačiau

Šokti gali visi!   Lindyhop.lt klube šokių pamokos organizuojamos įvairaus amžiaus grupėms. Pamokų grafikas lankstus, tad šokius lengva suderinti su įprastu mokyklos, studijų ar darbo ritmu.


Plačiau

Lindyhop.lt klube organizuojamos pamokos tiek naujokams, tiek pažengusiems šokėjams. Daugumos šokių stilių kursai suskirstyti pagal lygius, tačiau yra ir bendrų kursų įvairios patirties turintiems šokėjams.   Lygių paaiškinimai:   B...


Plačiau

lindyhop