lindyhop
.
Come Out Swingin’ - koncertas ir šokiai Tamsta klube

tamsta

 

Sausio 28 d. šeštadienį Tamsta klube Lindyhop.lt komanda kviečia naujus metus drąsiai pasitikti svinguojančiu ritmu, su šypsena ir taip linksmai, kaip tik lindyhoperiai moka!

 

Ant scenos lipa nesutramdomi Home Jazz Band! Home Jazz Band – inovatyvi, žaisminga tradicinio džiazo ir svingo grupė iš Vilniaus. Grupę sudaro profesionalūs džiazo muzikantai ir jos vadovas, šokėjas ir muzikantas, Mindaugas Bikauskas, kuris užtikrins geriausią muziką šokėjams. Grupė skambės tradicinio Niu Orleano džiazo, bei auksinio svingo eros garsais ir iš naujo atras senas dainas. Home Jazz Band pažadins Jus džiazo šokių muzika, uždegs širdis, privers nusišypsoti ir išjudins kojas.

 

Mindaugas Bikauskas – gitara/vokalas
Marius Zaremba – klarnetas
Dominykas Vyšniauskas – trimitas
Denis Murašov – kontrabosas
Andrius Kairys – būgnai

 

https://www.youtube.com/watch?v=VoxBOpeGEoc

https://www.youtube.com/watch?v=c0r58rtqitQ

 

DURYS: 19:00

RENGINIO PRADŽIA: 21:30

STILIUS: SWING | JAZZ

BILIETO KAINA: 6 € | SU LINDYHOP.LT IR HOPPERS.LT KORTELE 4 €.

BILIETAI PARDUODAMI TIK RENGINIO DIENĄ KLUBO KASOJE NUO 19:00.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

 

 
renginiai

2015 m. rugsėjo 26 d. 19 val. Lindyhop.lt trupė džiaugiasi galėdama Jus vėl pakviesti į džiazo šokių spektaklį "Kabaretas". Jaukioje senovinio baro erdvėje stebėdami šokio ir dramos partnerystę scenoje,...


Plačiau

Swingin' in The Air #10 | Social "Mano kieme" - 2016 m. rugpjūčio 28 d. 17:00-22:00 val. Neįpareigojantis sekmadienio vakaras su šokiais po atviru dangumi "Mano kiemo" terasoje (Totorių...


Plačiau

  Sausio 28 d. šeštadienį Tamsta klube Lindyhop.lt komanda kviečia naujus metus drąsiai pasitikti svinguojančiu ritmu, su šypsena ir taip linksmai, kaip tik lindyhoperiai moka!


Plačiau

  Gyvos muzikos koncertas ir social šokiai lapkričio 19 d. šeštadienį Lindyhop.lt klube,


Plačiau

lindyhop