lindyhop
.
Lindyhop.lt trupė

Lindyhop.lt klubo trupė – tai pašėlusių lindyhoperių komanda, atliekanti šokio bei muzikinius pasirodymus.

 

Lindyhop.lt trupės pasirodymus galima išvysti klubo renginiuose, miesto kultūriniuose renginiuose bei šventėse, privačiuose vakarėliuose. Pagal svingo muziką šokamus lindyhopo, čarlstono, autentinio džiazo, tapo numerius atlieka pora arba net dvylika žmonių.

 

lhtrupe

 

Tiesiogiai ir neatsiejamai su Lindyhop.lt trupe yra susijęs gatvės svingo ansamblis Rhythm Junkies, vis dažniau talkinantis Lindyhop.lt trupei pasirodymuose. Rhythm Junkies repertuarą sudaro svingo kompozicijos, atliekamos autentiškais XX a. pradžios instrumentais.

 

Lindyhop.lt klubas yra fenomenalus tuo, kad tai yra kūrybingų, nuotaikingų ir pozityvių žmonių bendruomenė, spontaniškai susibūrusi ir labai netikėtai išaugusi. „Lindyhopas yra linksmas šokis“ sako ne tik tie, kurie šoka lindyhopą, bet ir tie, kurie stebi pasišokimus gatvėse, pasirodymus renginiuose ar klauso Rhythm Junkies muzikos. Lindyhopas, kaip ir džiazo muzika, yra labai įvairus šokis: prieinamas visiems, bet niekada neišsemiamas, lengvas ir romantiškas arba pašėlęs ir pribloškiantis akrobatiniais triukais.

 

Jūsų festivaliui Lindyhop.lt klubas gali pasiūlyti geros nuotaikos užtaisą! Tai gali būti Lindyhop.lt trupės pasirodymai, Rhythm Junkies muzika, Svingo eros šokių pamokos, senovinių filmų peržiūros ir t.t. Džiazas yra mūsų gyvenimo būdas, kuriuo norime dalintis.

 

band  perform

perform2  perform_3

 

 

Jei norite mus pakviesti į savo renginį, skambinkite +37065470879, +37064771111 arba rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

KUR IŠMOKTI LINDYHOPO? KUR ŠOKTI SOCIAL? NORI ASMENINIŲ PAMOKŲ?

 
lindyhop.lt

Nuo pat 2003 metų džiazo šokių tradicijas Lindyhop.lt klube puoselėja darni aktyvių, energingų ir veiklių žmonių komanda, kurią vienija džiaugsmingas šokis ir tradicinio džiazo kultūra. Kiekvienas – skirtingas ir...


Plačiau

  Lindyhop.lt – tai seniausias tradicinio džiazo šokių ir kultūros klubas Vilniuje, svingo eros entuziastus suburiantis ir autentiško džiazo šokių tradicijas puoselėjantis nuo 2003 metų.


Plačiau

Lindyhop.lt klubo trupė – tai pašėlusių lindyhoperių komanda, atliekanti šokio bei muzikinius pasirodymus.   Lindyhop.lt trupės pasirodymus galima išvysti klubo renginiuose, miesto kultūriniuose renginiuose bei šventėse, privačiuose vakarėliuose. Pagal svingo...


Plačiau

Gatvės svingo ansamblis Rhythm Junkies prikausto dėmesį šiltumu, paprastumu, gera nuotaika ir tiesiog kabaretine muzikos ir šokių derme.  


Plačiau

lindyhop