lindyhop
.
Apie Lindyhop.lt klubą

sale1

 

Lindyhop.lt – tai seniausias tradicinio džiazo šokių ir kultūros klubas Vilniuje, svingo eros entuziastus suburiantis ir autentiško džiazo šokių tradicijas puoselėjantis nuo 2003 metų.

 

Klube kasdien šurmuliuoja šokių pamokos ir pasirodymų repeticijos, netyla muzika ir juokas. Būti tradicinio džiazo kultūros namais Vilniuje – toks mūsų tikslas, dėl kurio kasdien nuoširdžiai dirbame.

 

Jau daugiau nei dešimtmetį klubo pamatu išlieka energinga ir kūrybinga Lindyhop.lt įkūrėjų komanda, kurią nuolat pasipildo ir vis nauji džiazo šokių aistra degantys nariai. Mes augame ir keičiamės.  Vis plačiau atveriame duris visiems, kurie neabejingi šokiui ir senojo džiazo kultūrai, visiems, kurie kažkada svajojo šokti, bet dar neišdrįso. Nes, iš tiesų, visiškai nesvarbu, koks tavo amžius, kokia profesija, ar tu moksleivis, ar šeimos galva – šokti gali visi!

 

Mokydamiesi iš XX a. pirmoje pusėje Niujorke užgimusių tradicinio džiazo šokių istorijos ir patys tobulėjame, kuriame naują palikimą. Per dvylika gyvavimo metų Lindyhop.lt klubo komanda pristatė ne vieną energingą ir žavų pasirodymą, išaugino didžiausią Baltijos šalyse Tarptautinį tradicinio džiazo muzikos ir šokių festivalį „Harlem“, o šiemet žengė naują žingsnį pristatydami ir analogo neturintį pirmą šokių spektaklį „Kabaretas“.

 

Bendruomenė. Vienas iš svarbiausių Lindyhop.lt klubo tikslų yra suteikti erdvę kiekvienam norinčiam atrasti save džiazo šokiuose. Tačiau džiazas – kur kas daugiau nei vien tik muzika ar šokis. Jis vienija didžiulę nuoširdžių, nuolat besišypsančių žmonių bendruomenę. Taip pat ir tuos, kurie sykį pravėrę Lindyhop.lt klubo duris kasdienybę ilgam nuspalvino naujomis spalvomis ir emocijomis. Čia kartu augame, kuriame, išdrįstame, atrandame. Įvairaus amžiaus ir profesijų žmonės čia lengvai ras bendraminčių ir draugų, tobulėti norintys – puikių šokių partnerių, o jei pritrūks drąsos – ir paskatinančių tvirtai žengti pirmyn.

 
lindyhop.lt

Nuo pat 2003 metų džiazo šokių tradicijas Lindyhop.lt klube puoselėja darni aktyvių, energingų ir veiklių žmonių komanda, kurią vienija džiaugsmingas šokis ir tradicinio džiazo kultūra. Kiekvienas – skirtingas ir...


Plačiau

  Lindyhop.lt – tai seniausias tradicinio džiazo šokių ir kultūros klubas Vilniuje, svingo eros entuziastus suburiantis ir autentiško džiazo šokių tradicijas puoselėjantis nuo 2003 metų.


Plačiau

Lindyhop.lt klubo trupė – tai pašėlusių lindyhoperių komanda, atliekanti šokio bei muzikinius pasirodymus.   Lindyhop.lt trupės pasirodymus galima išvysti klubo renginiuose, miesto kultūriniuose renginiuose bei šventėse, privačiuose vakarėliuose. Pagal svingo...


Plačiau

Gatvės svingo ansamblis Rhythm Junkies prikausto dėmesį šiltumu, paprastumu, gera nuotaika ir tiesiog kabaretine muzikos ir šokių derme.  


Plačiau

lindyhop