Mindaugas
Bikauskas

Mindaugas – mokytojas, atlikėjas, artistas, muzikantas, vienas iš Lindyhop.lt klubo narių ir lindyhop’o scenos Vilniuje augintojas nuo 2006 metų pavasario. Didžiausia jo aistra džiazo kultūroje – muzika. Būdamas svingo muzikos didžėjumi ir puikiai išmanydamas šokius, 2008-aisiais Mindaugas įkūrė tradicinio džiazo grupę „Rhythm Junkies“. Tęsdamas džiazo kultūros sklaidą Lietuvoje, 2011 metais – grupę „Home Jazz Five“, dabar geriau žinomą „Home Jazz Band“ pavadinimu, kurią sudaro vieni geriausių džiazo muzikantų Lietuvoje.  

 

Nesvarbu ar tai Frankie Manning, ar Dean Collins, ar Peter Loggins – gali būti jais visais viename šokyje.

Mindaugą įkvėpia šokėjai, taigi jo grupių atliekama muzika skamba autentiškai – labiausiai tinka svingo šokiams. Mindaugo nuomone, šokant svarbu ne tik girdėti, bet ir pažinti muziką iš vidaus, tokiu būdu gali lengvai atlikti bet kokio laikotarpio šokį, nes viskas paslėpta muzikoje. Nesvarbu ar tai Frankie Manning, ar Dean Collins, ar Peter Loggins – gali būti jais visais viename šokyje.

Nors pirmąjį savo konkursą Mindaugas laimėjo debiutiniame „Harlem“ festivalyje, kuomet pamokas lankė vos kelis mėnesius, netrukus pradėjo keliauti ir į renginius užsienyje, dalyvauti konkursuose, groti muziką ir nuo 2010 metų vesti tarptautinio pripažinimo sulaukusias pamokas. Mindaugas kartu su Giedre Paplaityte buvo pirmieji lietuviai, dalyvavę JAV vykstančiuose konkursuose ir renginiuose, taip pat daugelio Europos scenų vedliai ir pirmieji mokytojai.

Pamokose jis mielai dalijasi savo atradimais, sukaupta tarptautine patirtimi, šokio ir muzikos istorijos žiniomis. Sujungus muzikalumą, laisvą judesio ekspresiją, treniruotes ir besąlygišką atsidavimą džiazo kultūrai, Mindaugo pamokos yra įdomios, smagios ir įkvėpiančios.

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.