Kęstutis
Maknys

Kęstutis – šokių mokytojas, atlikėjas, didžėjus, ilgametis Lindyhop.lt klubo narys, bene pirmasis lindyhopʼo riešutėlį perkandęs vilnietis. Jis šokti pradėjo dar 2003 metais Stokholme bei Herrang stovykloje. Susikūrus Lindyhop.lt bendruomenei jis jau buvo ne iš kelmo spirtas šokėjas ir aktyviai palaikė klubo veiklą. Kęstutis nuo seno žavėjosi ne tik lindyhopʼu, bet ir senaisiais svingo šokiais (20-tųjų Partner Charleston, Peabody, Two-step, Texas Tommy, Shag, LA-swing) ir iki šių dienų yra gerbiamas šių šokių žinovas – dažnai net vadinamas svingo šokių „enciklopedija“.

 

Svarbu ne tai kaip gerai tu šokdamas atrodai ir kokius sudėtingus judesius atlieki, o tai kaip gerai partnerė jaučiasi šokdama su tavim 10-tą šokį iš eilės.

Kęstutis 2008 metais aktyviai pradėjo domėtis ir mokytis balboa šokio, taigi jis yra ir vienas iš šio šokio stiliaus pradininkų Lietuvoje, taip pat ir vienas iš geriausių mokytojų bei šokėjų šalyje. Jis nuolat dalyvauja tarptautinėse balboa šokių stovyklose ir konkursuose. Kęstučio šokių stilių ir pažiūras labiausiai inspiravo lindyhopʼo ambasadorius Frankie Manning, balboa „karalius“ Maxie Dorf ir vienas pirmųjų jo mokytojų bei artimas draugas Peter Loggins.

Kęstučiui šokyje svarbiausia – ryšys su partneriu ir muzikalumas. Tiek šokdamas, tiek mokydamas jis akcentuoja svingo šokių socialinę prigimtį. Jo pamokos pasižymi aiškia strūktūra, pedagogiškumu, dėmesiu detalėms ir judesių principams. Kęstutis pripažinimo sulaukė ir kaip svingo muzikos didžėjus. Nuo 2010 metų jis yra kviečiamas groti įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose ir šokių stovyklose.

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.