Martynas
Balčiūnas

Martynas pirmą sykį į šokių pamoką užsuko dar 2003 metais. Tai pati lindyhopʼo scenos pradžia Vilniuje. Nuo 2005 metų jis pradėjo reguliariai vesti pamokas su savo žaviąja, ilgos ir spalvingos lindyhopʼo kelionės kompanione – Kamile Pundziūte.  Per šias pamokas gimė idėja, jog reikia suorganizuoti kažką didesnio. Taip 2006 metais gimė pirmasis „Harlem“ festivalis. Tuomet tai buvo tik vienas vakarėlis, kuriame muzikantų buvo kone daugiau nei dalyvių. O štai dabar tai vienas geidžiamiausių šio žanro renginių pasaulyje.

 

Greta šokio Martynas įdėjo daug energijos į bendruomenės stiprinimą ir šio judėjimo populiarinimą.

Greta šokio Martynas įdėjo daug energijos į bendruomenės stiprinimą ir šio judėjimo populiarinimą. 2009 metų rudenį kartu su bendražygiais jis įsteigė asociaciją „Lindyhop.lt klubas“. Organizavo renginius ir įvairias akcijas. Tarp jų ir pirmuosius lindyhopʼo maratonus, „All Lithuanian Weekend“, „Harlem Echo“.

Vienas iš Martyno mokytojų ir didžiausių įkvepėjų yra Frankie Manning. Jo meilę šokiui Martynas bando perduoti savo pamokose. Svarbiausi aspektai šokyje Martynui yra improvizacija, ryšys poroje, ritmiškumas. Šie kriterijai atsispindi jo šokyje ir pamokose.

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.