Ana
Umnova

Ana – džiazo šokių mokytoja, atlikėja, choreografė, šokti pradėjusi 2008 metų rudenį. Jau po pirmosios lindyhopʼ o pamokos ji suprato, kad gyvenimo be šokio nebeįsivaizduoja.

2011 metais tapusi Lindyhop.lt klubo mokytoja, Ana nutarė dar labiau pasinerti į šokį, todėl įgijo šokio pedagogikos specialybę Lietuvos Edukologijos universitete, kuriame ne tik gilino pedagogines žinias, bet ir išbandė įvairius šokio stilius – baletą, šiuolaikinį šokį, lietuvių sceninį, pramoginius ir istorinius šokius.

Pasak jos, geras mokytojas turi pats nuolat mokytis, todėl Ana aktyviai treniruojasi tiek poriniame lindyhopʼe, tiek solo džiaze, tapʼo šokiuose bei tobulina žinias Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose.

Pasak jos, geras mokytojas turi pats nuolat mokytis, todėl Ana aktyviai treniruojasi tiek poriniame lindyhopʼe, tiek solo džiaze, tapʼo šokiuose bei tobulina žinias Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose. Savo pamokose Ana kuria draugišką atmosferą, mielai dalijasi savo naujausiais atradimais bei sukaupta patirtimi ir daug dėmesio skiria judesio kokybei, muzikalumui bei bendravimui poroje.

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.