Šokių stiliai
Lindyhopas
Trečiajame XX a. dešimtmetyje Niujorke užgimęs lindyhopas yra labai linksmas ir energija trykštantis porose šokamas šokis.
Solo Džiazas
Solo džiazo arba autentiško džiazo šokio tradicija yra tokia sena, kaip ir pati džiazo muzika. Afroamerikietiškoje kultūroje judesys ir šokis buvo neatsiejama džiazo muzikos kūrimosi ir vystymosi dalis.
Balboa
Balboa (Pure Balboa, Balboa Shuffle) – šokio stilius, pradėjęs formuotis Orange County, Kalifornijoje 20-ųjų pabaigoje ir 30-ųjų pradžioje.
Stepas / Tap
Step’as, dažnai lietuviškai vadinamas „tepu“ (ang. tap dance, step dance), tai su pakaustytais batais (kartais medinio arba odinio pado) išgaunamas perkusijos šokis. "Tepinama" po vieną, tačiau socializacijos šiam šokiui tikrai netrūksta.
St. Louis Shag
Saint Louis Shag („šegas“) yra vienas iš džiazo šokių šeimos narių. Tai senas, autentiškas ir santykinai mažai spėjęs paplisti šokio stilius.
Triukai
Triukai – skirti tik scenai ir pasirodymams. Per socialius vakarėlius galioja griežtas garbės kodeksas triukų neatlikinėti, nebent įvyksta „jam circle“ ir esi pakankamai drasus bei pasiruošęs eiti į rato vidurį.