Eglė
Stasiulytė

Eglė – artistė, komikė, mokytoja ir atlikėja. Penkerius metus kaupusi patirtį gatvės šokių scenoje Eglė pradėjo šokti lindyhopʼą ir nuo 2014 metų tapo Lindyhop.lt klubo mokytoja. Jai šokiuose svarbiausia ne technika, o buvimas artistu bei gebėjimas kurti čia ir dabar. Labiausiai ją domina ne kaip žmonės šoka, o kodėl tai daro ir kaip tai galima transformuoti į savitą judesį, improvizaciją. Vienas esminių Eglę svingo šokiuose žavinčių veiksnių – jie dažniausiai šokami grojant gyvai muzikai. Nepaskutinėje vietoje ir humoro jausmas. Jos komiškumo įgūdžiai pamokas paverčia linksmomis ir įkvepiančiomis. Tokia yra ir pati Eglė.

 

Labiausiai ją domina ne kaip žmonės šoka, o kodėl tai daro ir kaip tai galima transformuoti į savitą judesį, improvizaciją.

2015 metais ji režisavo vieną pirmųjų Lindyhop.lt klubo teatrinių pasirodymų „Kabaretas“, o 2017 metų sausį kartu su keliais šokėjais Menų spaustuvėje pristatė pirmą kartą Lietuvoje pastatytą šiuolaikinio lindyhopʼo šokio spektaklį „Partners“. Nors Eglė labiausiai atsiskleidžia kaip lindyhopʼo šokėja, tapʼas yra viena iš jos senų aistrų. Tapʼas leidžia būti ne tik šokėju, bet ir muzikantu, kuriančiu šią akimirką.

Ritmas ir savitumas – štai kas Eglei įdomiausia. Įkvėpimo ji semiasi iš tokių komedijos, šokių atstovų, kaip Charlie Chaplin, Buster Keaton, Fred Astaire, Ginger Roger, Nicholas Brothers. Kaip sako Eglė: „Į tokius didžius artistus galima žiūrėti ir žiūrėti, o bežiūrint kiekvieną kartą iš naujo atrasti kažką įkvepiančio.“

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.