Kamilė
Pundziūtė

Kamilė Pundziūtė yra viena iš pirmųjų Lindyhop.lt klubo narių, nuo pat pradžios aktyviai dalyvavusi kuriant lindyhopʼo bendruomenę Vilniuje. Ji yra šokėja, svingo eros šokių mokytoja, choreografė, o taip pat ir šokio-judesio terapeutė. Lindyhopʼo paslapčių ji moko jau nuo 2006 metų. Šimtus valandų pamokų Kamilė yra vedusi ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose festivaliuose. Taip pat ir pastačiusi bei atlikusi daugybę choreografijų bei pasirodymų ir mažose, ir didelėse scenose. Laurus konkursuose ji pradėjo skinti jau nuo pat pirmojo „Jack’n’Jill“ konkurso Vilniuje 2003 metais. Tuomet Kamilė laimėjo pirmąją vietą.

Šokio aikštelėje ji taip pat yra geidžiama partnerė: „Dabar jau galiu daugiau nebešokti ir eiti namo“, sako su ja pašokę vaikinai.

Meilė šokiui, žmonėms bei gilios žinios apie judesį, puikiai atsispindi Kamilės pamokose. Šokio aikštelėje ji taip pat yra geidžiama partnerė: „Dabar jau galiu daugiau nebešokti ir eiti namo“, sako su ja pašokę vaikinai. Nenuostabu, jos žaismingumas, šiluma ir šokio įgūdžiai tiesiog užburia.

Kamilė sako: „Lindyhop.lt klubas man atstoja ir naktinį, ir sporto klubą, nes man smagiausia keistis judesio istorijomis ir pokštais šokio aikštelėje. Kiek tik atsimenu, šokis ir judesys visada atgaivindavo mano kūną ir sielą, o dabar esu labai laiminga galėdama į tokias patirtis kviesti kitus žmones.“

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.