Rokas
Borusevičius

Džiazo kultūra ir šokis yra šio mokytojo laisvalaikis. Tačiau šokio bendruomenėje ir klubo veikloje Rokas dalyvauja aktyviai ir aprepia ne vieną sritį. Jis dalijasi savo patirtimi ir moko, kuria choreografijas, groja įrašus renginių ir socialinių vakarų metu, padeda organizacinėje veikloje, nagrinėja bei diskutuoja įvairiomis temomis apie džiazą istorijos perspektyvoje, aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje bei prisideda prie džiazo šokio kultūros sklaidos.

 

Anot Roko, jo pamokos įtraukia savo įvairiapusiškumu.

Lindyhopʼą atradęs 2012 metais, Rokas įvaldė didžiąją dalį svingo eros šokio disciplinų, tačiau labiausiai – lindyhopʼą, tapʼą, St. Louis shag, balboa. Šiose kategorijose Rokas ieško naujų, neatrastų judesio sprendimo galimybių, gilinasi į ritmikos ir improvizacijos subtilybes. Lietuvoje ir užsienyje pamokų metu jis dalijasi sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais. Negana to, šį klubo narį galima vadinti St. Louis shag ambasadoriumi Lietuvoje ir Europoje.

Anot Roko, jo pamokos įtraukia savo įvairiapusiškumu. Dėmesys skiriamas visiems šokio komponentams – techniniam atlikimui, bendravimui su partneriu, atsipalaidavimui, kūrybingumui bei improvizacijai, ritmikai, muzikalumui, šokio ištakoms ir naujoms tendencijoms.

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.