Rūta
Raginytė

Rūta – lindyhopʼo mokytoja ir atlikėja Lindyhop.lt klube. Jos šokio istorija prasidėjo pramoginiais ir gatvės šokiais, o nuo 2012 metų ji tęsiasi lindyhopʼo pasaulyje. Rūta jau spėjo išbandyti daugelį svingo eros stilių – nuo balboa iki stepʼo. 2015 metais išvydusi ir pabandžiusi Collegiate Shag, šį šokį pamilo dėl jo greičio, energijos ir žaismingumo. Nuo to laiko Rūta toliau gilinasi į Collegiate Shag subtilybes, dalyvauja ir laimi prizines vietas tarptautiniuose konkursuose.

 

Nesvarbu, ar tai tango, salsa ar lindyhopʼas, jos nuomone, poriniuose šokiuose labiausiai žavi geras ryšys ir bendravimas tarp partnerių.

Nesvarbu, ar tai tango, salsa ar lindyhopʼas, jos nuomone, poriniuose šokiuose labiausiai žavi geras ryšys ir bendravimas tarp partnerių: „Klausydamas muzikos ir partnerio kuri dialogą tarp jūsų trijų – kaskart skirtingą ir nenuspėjamą. Skirtingų stilių patirtis išlaisvina šokių aikštelėje ir leidžia kurti savitą šokį.“    

Pamokose Rūta stengiasi pasidalinti sukaupta patirtimi šokant skirtingų stilių šokius ir siekia kurti jaukią atmosferą betarpiškam bendravimui su mokiniais.

 

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.