Tadas
Vasiliauskas

Tadas – vienas atpažįstamiausių veidų Lietuvos lindy hop’o bendruomenėje. Dažnai koncertuojantis su Lindyhop.lt trupe, intensyviai vedantis šokių pamokas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Aktyviai dalyvaujantis socialiniame bendruomenės gyvenime, o kartais gali būti sutiktas ir kaip muzikantas, grojantis trombonu ar dainuojantis. Šis šokėjas nemažai pastangų skiria skatindamas džiazo kultūros atpažįstamumą visuomenėje. Jis yra vienas iš spektaklio „Kabaretas“ įdėjos autorių, taip pat su trupe „Partners“ dalyvavo Kultūros ministerijos projekte ir pristatė šiuolaikinio lindyhop’o spektaklį Menų Spaustuvėje.

 

Šį šokėją lindyhop’as beprotiškai žavi savo energija.

Tadas šokti pradėjo 2011 metais Kaune. Po pusmečio, baigęs mokyklą jis išvyko į Vilnių, kur įsitraukė į Lindyhop.lt klubo veiklą. Iš pradžių kaip mokinys ir trupės narys, o po pusantrų metų ir kaip mokytojas. Su partnere Ana jis jau ne vienerius metus aktyviai dalyvauja konkursuose ir per eilę metų sukaupė daugybę trofėjų, kurie lėmė tarptautinį pripažinimą.

Šį šokėją lindyhop’as beprotiškai žavi savo energija. Tai puikiai atsispindi šokėjo stiliuje. Šokių aikštelėje Tadas išsiskiria plačiais judesiais, pastoviu judėjimu erdvėje, greitos muzikos pomėgiu ir akrobatikos gausa pasirodymuose. Tuo metu pamokose jis pasižymi neblėstančiu entuziazmu. Su mokiniais visada dalijasi šviežiais atradimais, todėl mokiniai lengvai užsikrečia meile šiam šokiui

Platesnė informacija
Norėdami sužinoti daugiau informacijos užpildykite šią užklausą.